dantel anglez

Kategori: DANTEL VE ŞİŞ DANTELİ
MAİLİME YAZARAK DANTEL ANGLEZ ÖRNEĞİ SORANLAR ÇOĞALDI.BUGÜN BU ZİYARETÇİLERİMİN İSTEĞİNE YER VERMEK İSTİYORUM ANCAK ARŞİVİMDE BULUNAN BİRKAÇ YIL ÖNCE YERLİ VE YABANCI NETTEN BULDUĞUM ÖRNEKLERİ PAYLAŞACAĞIM. VE NERELERDEN ALDIĞIM KAYITLI DEĞİL DOLAYISIYLE İSİMLERİNİ VEREMEYECEĞİM.
dantel anglez
dantel anglez

dantel anglez
BU ARADA YORUM YAZARAK SORU SORAN SEVGİLİ BOYACI RUMUZLU ZİYARETÇİMİN SORUSUNA CEVAP VERMEK İSTİYORUM.
Yazan boyacı slm ben boyama kursuna gitmedim ancak kendi tekniklerimle bir çok boyama yaptım yanlız bir sorum olacak mutfak baharat takımımı boyamak istiyorum acaba hangi boya ile boyayabilirm cevap yazarsanız sevinirim email: unutma-sen@hotmail.com
BAHARAT TAKIMINIZIN AHŞAPMI?,SERAMİKMİ? KULLANILMIŞMI? OLUŞU BOYANIN TÜRÜNÜ DEĞİŞTİRİR.BU KONUYU BELİRTMEMİŞSİNİZ.
BUNU AÇAYIM;
EĞER BAHARAT TAKIMINIZ AHŞAP İSE AKRİLİK BOYA İLE BOYAYABİLİRSİNİZ.ŞÖYLEKİ,BAHARAT TAKIMINIZ KULLANILMIŞ İSE (TEMİZ VE KURU OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK) ÜZERİNE ZIMPARA YAPTIKTAN SONRA ,İSTEDİĞİNİZ RENK SU BAZLI AKRİLİK BOYA İLE BOYAYABİLİRSİNİZ.
BU SÖYELEDİĞİM TABİKİ DIŞI İÇİN İÇİNİ BOYAMAYIN.YANİ BAHARAT KOYDUĞUNUZ YÜZEYE BOYA TEMAS ETMESİN DIŞINI SÜSLEYİN. AKRİLİK BOYANIN İLK KATINDAN SONRA ARA ZIMPARA YAPARAK ÖNCEKİ GÖRÜNTÜ KAPANANA KADAR BOYAYABİLİRSİNİZ SONRA ÜZERİNİ YUKARIDA YAZDIĞINIZ GİBİ KENDİ TEKNİKLERİNİZLE SÜSLEYEBİLİRSİNİZ.
EĞER BAHARAT TAKIMINIZ, HAM SERAMİK (YANİ BİSKÜİ SERAMİK İSE) ÜZERİNİ ÖNCE ZIMPARALAYIP SONRA NEMLİ BEZLE TAMİZLEYİN VE YİNE AKRİLİK BOYA İLE BOYAYIN BU KEZ ARA ZIMPARA YAPMADAN İSTEDİĞİNİZ GÖRÜNTÜYÜ ALANA KADAR BOYA KATLARINI BOYA KURUDUKÇA ATABİLİRSİNİZ.
EĞER BAHARAT TAKIMINIZ SIRLI SERAMİK İSE ONU BENCE SERAMİK BOYASIDA ALSANIZ BOYAMAYIN KAPATICI OLMAZ ÇÜNKÜ FIRINLAMA YAPAMAZSINIZ. SANAYİDE UYGULANAN MAT VE PARLAK SERAMİK BOYALARI FIRINLANDIKTAN SONRA KALICI VE GÜZEL OLUYORLAR.BU İŞ EVLERDE PEK MÜMKÜN OLMUYOR.